![](https://zatoka-ua.com/files/news/449_s.jpg) Запущено повідомлення Білгород-Дністровський - Овідіополь на ракеті Дністровського лиману.
Після руйнування мосту через Дністровський лиман у Затоці шлях з Білгорода-Дністровського до Одеси став набагато довшим і довшим. А сполучення між Затокою та Кароліно-Бугазом стало можливим лише через Одесу. Влада Аккермана та області знайшли рішення - організувати повідомлення для фізичних осіб через Днесрівський лиман на водному транспорті - як було за радянських часів. Тепер з Аккермана до Овідіополя ходить ракета на підводних крилах, на таких ми їздили на море в дитинстві.
Це відмінна новина комфорт, економія часу та альтернативний маршрут як до Одеси, Кароліно-Бугазу та найближчі до Затоки дачні селища. Катер ходить з 7.00 ранку з Акермана з причалу №1, приходить до Овідіополя о 7.20, о 8 ранку з Овідіополя і так по колу. Останній рейс з Акермана 17.00, з Овідіополя – 18.00. Ціна квитка 100 грн.
![Ракета Белгород-Днестровский - Овидиополь расписание Расписание ракеты Аккерман - Овидиополь](https://zatoka-ua.com/uploaded/%D0%A0%D0%B0%D1%81%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20%D0%90%D0%BA%D0%BA%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%20%D0%9E%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C%20%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%B0.jpg) 07-06-2023, 11:45
|